KONKURS. Do wygrania skuter i rowery

Do końca listopada trwa konkurs „Szklany przystanek PSZOK”. Wciąż można oddawać szkło i wziąć udział w rywalizacji o cenne nagrody.

Akcja zbiórki opakowań szklanych polega na zebraniu jak największej ilości opakowań ze szkła (butelki, słoiki), którą należy oddać do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na ul. Podmiejskiej 69 w Opolu (PSZOK), lub do mobilnych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (mPSZOK – lokalizacje i daty i godziny wystawienia > TUTAJ). Odpady przeliczane będą na masę zebranych surowców (w kilogramach), a uczestnicy otrzymają karty konkursowe. Na nich jest prowadzona ewidencja oddanych surowców i są podstawą do wzięcia udziału w konkursie.

SZCZEGÓŁY KONKURSU => TUTAJ

Zbieramy wszystkie opakowania szklane, o różnej pojemności i wielkości butelek i słoików ze szkła białego i kolorowego, w tym stłuczone (bez zawartości). Uczestnicy w terminie od 1 września do końca listopada muszą dostarczać do PSZOK/mPSZOK odpady opakowaniowe ze szkła w minimalnej ilości 100kg/nieruchomość (w zabudowie jednorodzinnej) bądź lokal mieszkalny (w zabudowie kilku lub/i wielorodzinnej). Udział brać mogą tylko osoby zameldowane w Opolu i wnoszące opłatę „śmieciową”.

Najlepsi wygrają atrakcyjne nagrody rzeczowe:

– za zajęcie 1 miejsca – nagroda rzeczowa w postaci skutera elektrycznego o wartości do 6.000zł,

– za zajęcie 2 miejsca – nagroda rzeczowa w postaci roweru o wartości do 2.000 zł,

– za zajęcie 3 miejsca – nagroda rzeczowa w postaci roweru o wartości do 1.500 zł.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Opola do udziału w akcji, która Urząd Miasta Opole, prowadzi z Zakładem Komunalnym w Opolu.