Odra Opole wygrywa z Koroną Kielce

Odra Opole w końcu sięgnęła po komplet punktów. Podopieczni Piotra Plewni po bramce Szymona Drewniaka pokonali Koronę Kielce 1-0.

Od pierwszych minut spotkanie było niezwykle wyrównane. Goście sporo faulowali i to był sposób na podcinanie skrzydeł Odrze, która już kolejny sezon słynie z tego, że dobrze prezentuje się w grze z kontry. Zarówno jedni, jak i drudzy w pierwszych 45 minutach stworzyli po osiem sytuacji bramkowych, jednak nikt nie potrafił zamienić ich na trafienie. Do szatni piłkarze schodzili przy bezbramkowym remisie.

Po zmianie stron gra wyglądała bardzo podobnie, jednak w końcu doczekaliśmy się bramki. Po dośrodkowaniu Krzysztofa Janusa i trąceniu piłki przez Piotra Żemło, bramkarza gości pokonał Szymon Drewniak. Korona szukała bramki wyrównującej, jednak podopieczni Piotra Plewni bardzo dobrze się bronili. Mimo doliczonych aż pięciu minut, dowieźli prowadzenie do końca.

Odra Opole 1-0 (0-0) Korona Kielce