UNI Opole wciąż nie do zatrzymania!

Trzynaste zwycięstwo z rzędu zapisały na swoim koncie „Wilczyce”. Tym razem opolski zespół pokonał w Stegu Arenie San Pajdę Jarosław 3-0.

Od początku meczu wszystko funkcjonowało tak, jak powinno. Zespół z Opola skutecznie przyjmował zagrywki przyjezdnych, dobrze pracował na siatce i przede wszystkim – kończył ataki. „Wilczyce” pierwszą partie wygrał 25:15.

Tak naprawdę w drugim secie obraz gry wcale się nie zmienił. Nadal karty na parkiecie Stegu Areny rozdawały UNI Opole, które podchodziły do tego meczu z serią 12 wygranych. Ostatecznie w drugim secie, który nie miał wielkiej historii opolanki triumfowały 25:12.

W trzeciej partii opolanki szybko wypracowały sobie bezpieczną przewagę, którą z biegiem czasu nie tyle co utrzymywały, a zwiększały. Po raz kolejny dobre zawody rozgrywały Kinga Stronias i Marta Ciesiulewicz, które były nie do zatrzymania przy swoich atakach. Ostatecznie opolski zespół wygrał trzecią partię 25:13 i triumfował w całym spotkaniu 3-0.

UNI Opole 3-0 (25:15, 25:12, 25:13) San Pajda Jarosław