Aktywne wakacje w Opolu z Almaturem!

Biuro Podróży Almatur Opole zaprasza na jedyne w regionie półkolonie wyjazdowe w JuraParku w Krasiejowie oraz w gospodarstwie agroturystycznym w Przysieczy. Są jeszcze wolne miejsca!

Tegoroczne wakacje będą wyzwaniem dla wszystkich, którzy chcieliby aktywnie spędzić czas, niekoniecznie ograniczając się do osiedlowego podwórka czy domowego ogrodu. Obostrzenia dotyczące podróżowania i zmiany organizacyjne związane z zachowaniem dystansu społecznego wyraźnie wpłynęły na dostępną na rynku ofertę obozów i kolonii.

Organizatorzy wypoczynku dostosowują swoje oferty do nowych zasad, ale proponują również nowe formy spędzania wakacji. Jedną z takich propozycji są półkolonie wyjazdowe dla młodszych dzieci. Półkolonie wyjazdowe odbywają się w atrakcyjnych miejscach, oferują ciekawy program i możliwości zabawy, a jednocześnie zapewniają wypoczynek dzieci niedaleko domu.

W Opolu półkolonie takie są realizowane przez największego organizatora wyjazdów młodzieżowych w naszym mieście – Biuro Podróży Almatur Opole. Oprócz największej w Polsce oferty tradycyjnych kolonii i obozów, Almatur proponuje półkolonie wyjazdowe w JuraParku w Krasiejowie oraz w przepięknej “Gościnnej Zagrodzie” – gospodarstwie agroturystycznym w Przysieczy. Dzieci mają tam okazję do odpoczynku i zabawy w gronie rówieśników, organizator zapewnia zaś dogodny, codzienny transport z kilku punktów w Opolu.

Na półkolonie gwarantowany jest codzienny dojazd, dzieci otrzymują drugie śniadanie i obiad, a opiekę zapewnia doświadczona kadra opiekunów i animatorów. Na miejscu na uczestników czeka wiele atrakcji i kontakt z przyrodą – większość zajęć prowadzonych jest na świeżym powietrzu. W wypadku niepogody przygotowane są zajęcia pod zadaszeniem.

Więcej informacji oraz zapisy na półkolonie dostępne na stronie organizatora – www.almatur.opole.pl, w biurze przy ulicy Ozimskiej 26/2 w Opolu, pod telefonem 77 423 28 30, a także na profilu Facebook – Almatur Opole.

JuraPark w Krasiejowie znają wszyscy Opolanie, a pobyt tam zawsze jest dla dzieci wspaniałym przeżyciem – dzięki wielu ciekawym propozycjom edukacyjnym i rozrywkowym. JuraPark to nie tylko dinozaury, ale także emocjonujący świat nauki, kino 5D i szereg innych atrakcji. „Gościnna Zagroda” w Przysieczy to z kolei najpiękniejsze gospodarstwo agroturystyczne Opolszczyzny z dużą stadniną oraz zagrodą zwierząt hodowlanych.

Materiał promocyjny

Najnowsze artykuły