Ambasador Irlandii w Opolu
Z wizytą w Opolu przebywa Patrick Haughey, ambasador Irlandii w Polsce, który spotkał się dzisiaj w ratuszu z prezydentem Opola Arkadiuszem Wiśniewskim i jego zastępcą Maciejem Wujcem.
Rozmowa dotyczyła historii obu krajów, doświadczeń w zakresie Unii Europejskiej, a także możliwości współpracy w obszarze biznesu, bezpieczeństwa i edukacji. Pan ambasador zaznaczył, że Opole jest bardzo ładnym, zadbanym i zielonym miastem. Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie.
W drugiej połowie tego roku Irlandia będzie sprawować prezydencję w UE.





![Ważna i milionowa inwestycja w Opolu [Wideo] default](https://czasnaopole.pl/wp-content/uploads/2026/06/x1_260610-ECO-kogeneracja-otwarcie-zakladu-1-1-150x150.jpg.pagespeed.ic.P5T11PAeGA.jpg)

