Andrzej Czyczyło odebrał Grand Prix

Andrzej Czyczyło, nasz redakcyjny kolega odebrał w Warszawie główną nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Satyrycznym na Rysunek Prasowy im. Aleksandra Wołosa. Uroczystość odbyła się w Muzeum Karykatury.

Jury nagrodziło opublikowaną na łamach Czasu na Opole kreskę „Dwa plemiona”. W udzielonym nam wywiadzie  z okazji 50- lecia swojej twórczości Laureat wspominał: „Nagroda to przede wszystkim wyraz sprawdzenia siebie. Poza tym nie oszukujmy się, nagrody są fajne, a ta ostatnia w roku mojego 50-lecia pracy twórczej jest taką wisienką na jubileuszowym torcie. Go miłe, że w wieku 74 lat potrafię jeszcze skutecznie poboksować z dużo młodszym koleżeństwem”.

Na zdjęciu laureaci konkursu, Andrzej ze statuetką Grand Prix stoi drugi z prawej.

Najnowsze artykuły