Animex Opole dziękuje swoim pracownikom

Drodzy Pracownicy zakładu Animex Foods w Opolu,

Żyjemy w wymagających i trudnych czasach. Chociaż jesteśmy na etapie stopniowego odmrażania życia społecznego i gospodarczego, to jednak wszyscy mamy poczucie, że batalia o nasze zdrowie oraz zdrowie naszych bliskich jeszcze nie dobiegła końca. Koronawirus od ponad miesiąca zatacza coraz szersze kręgi. Aktualna sytuacja wymaga od nas nadzwyczajnej odpowiedzialności, uwagi i troski o nasze otoczenie. Z ogromną radością obserwuję ogrom pracy i wysiłku, który wkładacie w zabezpieczenie swojego zdrowia poprzez wypełnianie procedur ochronnych Animex Foods. Jestem Wam za to wdzięczny i z tego miejsca pragnę złożyć na Wasze ręce wyrazy najwyższego uznania i szacunku za wykazanie się odpowiedzialną postawą.

Stan epidemiczny pokazał wyraźnie, że nasza praca jest kluczowa dla milionów Polaków do których trafiają  produkty pochodzące z zakładu Animex Foods w Opolu. Jestem przekonany, że motorem dla naszych działań jest poczucie spełnienia obowiązku, polegającego na zapewnieniu dostaw żywności dla konsumentów w kraju i zagranicą.

Dzięki Waszemu wysiłkowi w tym trudnym okresie, potrafimy utrzymać ciągłość produkcji bez istotnych zakłóceń. Daje to również poczucie równowagi naszym dostawcom i kontrahentom, a co za tym idzie, także ich pracownikom, wobec zagrożeń wynikających z negatywnych skutków gospodarczych jakie niesie za sobą epidemia koronawirusa. 

Co ważne, jesteśmy cały czas otwarci na kandydatów do pracy, których zachęcamy do składania aplikacji w naszym zakładzie. Poszukujemy cały czas nowych osób do naszego zespołu.

Jako firma odpowiedzialna społecznie, wspieramy naszą małą ojczyznę w tych trudnych czasach. Ponad miesiąc temu Animex Foods przekazał 100 tysięcy złotych do Szpitala Wojewódzkiego w ramach pierwszego etapu akcji „pomagaMY” realizowanej przez naszą spółkę. Mając świadomość, że walka z koronawirusem generuje kolejne potrzeby, w ostatnim czasie do wspomnianej placówki, a także do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, przekazaliśmy sprzęt ochronny w postaci maseczek, rękawiczek oraz gogli. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie zwracamy się także ku najbardziej potrzebujących, dlatego też intensyfikujemy współpracę z bankami żywności, aby nasze produkty mogły trafić między innymi do osób przebywających na kwarantannie oraz seniorów.

Dziękuję Wam raz jeszcze za profesjonalizm i zaangażowanie. Waszą odpowiedzialność i poświęcenie widać w podejmowanych każdego dnia działaniach.

Z życzeniami pozostania w zdrowiu,

Dyrektor Zarządzający
Artur Borys

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Najnowsze artykuły