AZS Politechniki Opolskiej aktywizuje opolan

AZS Politechniki Opolskiej rozpoczął kolejny etap aktywizowania sportowego mieszkańców naszego miasta w ramach programu Sportowe Opole. Realizuje tym samym popularne formy aktywności ruchowej skierowane do zróżnicowanych grup odbiorców.

 

Joga, latino dance, total body condition oraz body shape + stretching odbywają się w Toyota Parku. Podobnie jest z zajęciami zdrowego kręgosłupa z tym, że jedna grupa w zajęciach porannych skierowana jest stricte dla seniorów. Dwa razy w tygodniu zajęcia aqua aerobiku na Wodnej Nucie.

Część zajęć skierowano do dzieci i na przykład w PSP nr 2 w Opolu przy ul. Katowickiej dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia doskonalenia szachów. Są także zajęcia mini-koszykówki gdzie prowadzone są zajęcia dla dzieci z klas 1-3 PSP.

Warto pamiętać, iż wszystkie zajęcia są darmowe, aczkolwiek na aqua aerobik, jogę, zdrowy kręgosłup, total body condition, body shape obowiązują zapisy mailowe pod adresem opole.azs@gmail.com

Na zajęcia ruchowe indywidualne na Toyota Park wymagane jest przyniesienie własnej maty do ćwiczeń. Zajęcia potrwają co najmniej do końca 2021 roku.

Więcej informacji na stronie internetowej https://azsopole.pl/sportowewakacjeplus2021