„Błękitna Fala” przyciąga tłumy

Wysokie temperatury i początek wakacji sprawiły, że Opolanie ochoczo spędzali czas nad wodą. Malina, Bolko i basen letni pękały w szwach. Szczególnie ten ostatni przeżywał prawdziwe oblężenie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podał statystki dotyczące odwiedzających. Tylko między 21 a 30 czerwca basen przy placu Róż odwiedziło ponad 8 tysięcy osób.

8136 tyle dokładnie osób skorzystało z „Błękitnej Fali” od początku sezonu. Taki wynik nas cieszy bo pokazuje, że obiekt, na którym wychowało się kilka pokoleń Opolan wciąż cieszy się ich sympatią. I to bez względu na wiek bo atrakcje mamy dla każdego i co roku przygotowujemy też specjalne wydarzenia takie jak turniej siatkówki czy zajęcia w basenach pod okiem instruktorów – wylicza Marcin Sabat, dyrektor MOSIR.

Pierwsza z imprez towarzyszących odwiedzających plac Róż już w piątek. Od 14:00 do 17:00 zaplanowano „Bezpieczne wakacje”. Przez trzy godziny na Opolan będą czekały konkursy z nagrodami, pokazy ratownictwa i możliwość nurkowania z butlą.

 

Najnowsze artykuły