Centrum Usług Publicznych oficjalnie otwarty [WIDEO]

Instytucja znajdująca się przy ul. Pileckiego 1 będzie mogła obsłużyć blisko 400 osób jednego dnia. Na miejscu będzie można załatwić sprawy związane m.in. z lokalami, sprawami obywatelskimi, konsumenckimi oraz ulokowany będzie tu Urząd Stanu Cywilnego. Aktualnie w CUP znajduje się Wydział Lokalowy oraz Polityki Społecznej.

A my przypominamy o aktualnych informacjach, dotyczących przeprowadzki urzędników do nowego budynku CUP:

Referaty ewidencji ludności, dowodów osobistych oraz działalności gospodarczej Wydziału Spraw Obywatelskich do 18 maja będą obsługiwały mieszkańców w budynku  przy Placu Wolności. UWAGA! 19 maja Wydział Spraw Obywatelskich nie będzie obsługiwał klientów. Natomiast od 22 maja referaty będą przyjmowały klientów już w Centrum Usług Publicznych.

Referat komunikacji, zajmujący się prawami jazdy i dowodami rejestracyjnymi, przy Placu Wolności będzie działał do 9 czerwca. Uwaga! 12 czerwca nastąpi przerwa w obsłudze mieszkańców, a od 13 czerwca mieszkańcy będą obsługiwani w Centrum Usług Publicznych

Biuro Miejskiego Rzecznika Konsumentów do 13 czerwca będzie działało w budynku przy Piastowskiej 17, a od 14 czerwca w CUP.