Coraz więcej najemców w CP Opole Główne

Od paru miesięcy funkcjonuje tu kwiaciarnia, sklep ze zdrową żywnością oraz kawiarenka – kiosk klubu OKS Odra Opole. Niedawno również ruszyła tutaj piekarnia, a niebawem będzie można tu także kupić bubble tea.

Centrum Przesiadkowe Opole Główne to ważny port komunikacyjny na Opolszczyźnie, ale także obszerny parking i miejsce, gdzie można prowadzić swój biznes. Z takiej propozycji skorzystało kilka firm, które wysoko cenią sobie lokalizację oraz ruch potencjalnych klientów w okolicy.

Otrzymaliśmy informacje zwrotne, że osoby, które wynajmują od nas lokale nie muszą się specjalnie starać o reklamę w tamtej okolicy. Powodem tego jest duże nagromadzenie ludzi, ruchliwa ulica oraz mnoga liczba przystanków MZK, która też powoduje to, że zainteresowani do tych lokali sami przychodzą – podkreśla Anna Wysocka z Zakładu Komunalnego w Opolu.

Z oferty najmu skorzystał między innymi klub OKS Odra Opole. W środku budynku od strony dworca PKP powstał kiosk, w którym można nabyć artykuły żywnościowe, kawę ale również wejściówki na mecze lub klubowe gadżety.

Mamy kolejny punkt i znajduje się on w miejscu, gdzie dziennie przemieszcza się duża liczba osób. Podczas przyjazdu do lub z pracy kibice mają okazję nabyć bilety na mecze naszego klubu bez stania w kolejkach do kas. Oprócz tego obiekt jest też miejscem, gdzie można nabyć artykuły pierwszej potrzebny – zaznacza Michał Lech, rzecznik prasowy klubu OKS Odra Opole.

Na uruchomienie swojego biznesu zdecydowała się także firma, która zajmuje się sprzedażą zdrowej żywności oraz piekarnia, która od niedawna rozpoczęła działalność w tym miejscu. Najdłużej z kolei funkcjonującym miejscem w CP (od 1 marca) jest kwiaciarnia, która zachęca nie tylko estetyką, ale możliwością wystawiania kwiatów na zewnątrz, w sąsiedztwie z przystankami, gdzie przechodzi codziennie wiele osób.

Dla każdego biznesu bardzo ważnym aspektem jest duży ruch. A tak okolica jest bardzo ruchliwa co daje nam dużo klientów – podkreśliła Ewelina Ehlert, właścicielka kwiaciarni “Przystanek Kwiatowy”

Centrum Przesiadkowe ma do dyspozycji jeszcze dwa pomieszczenia: na biuro podróży oraz usługi ubezpieczeniowo – finansowe.

Najnowsze artykuły