Czas na Opole – łatwo nas znaleźć. Podpowiadamy gdzie

Wersja papierowa „Czasu na Opole” już dostępna w naszej sieci punktów. Podpowiadamy gdzie nas szukać.

W najnowszym numerze polecamy, m.in. tekst z okładki o odsłonięciu pomnika Władysława II znanego jako Opolczyk. Najbardziej znany opolski Piast wrócił przed Zamek Górny, którego był fundatorem. Ponadto Opole 100 lat temu i dziś na ulicy Ozimskiej, nowy serial z Opolem w tle. Piszemy także o milionach wydawanych przez Miasto na sport oraz zaglądamy na budowę centrum przesiadkowego „Opole Wschód”. Piszemy jak finanse miejskie ocenia prestiżowy Fitch Ratings. W numerze także o planowanych remontach w dzielnicy generalskiej i prestiżowym wyróżnieniu opolskiego ZOO przez National Geographic.

Przypominamy, że „Czas na Opole” ukazuje się dwa razy w miesiącu. Dostępny jest bezpośrednio w skrzynkach wielu OPOLAN, a także w specjalnych ekspozytorach, m.in. w: Centrum Handlowym „Solaris” na placu Kopernika na poziomie (-1) od strony wejścia z placu Kopernika, Centrum Handlowym „Karolinka” przy ul. Wrocławskiej kilkanaście metrów od wejścia, które usytuowane jest jako pierwsze od strony zjazdu z ronda na parking. Ekspozytory znajdziecie także w marketach Auchan przy ul. Sosnkowskiego, Obi, Turawa Park, przy wejściu do Urzędu Miasta na pl. Wolności, w Ratuszu, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Zoo, czy Miejskiej Informacji Turystycznej. Od niedawna można nas znaleźć także w holu głównym dworca PKP.

Poza tym “Czasu” szukajcie w wybranych skrzynkach pocztowych i koszyczkach w klatkach!

Szukajcie nas i miłej lektury.

Dariusz Król

Znawca futbolu, pomysłodawca i były redaktor naczelny ogólnopolskiego tygodnika „Tylko piłka”. W przeszłości także dziennikarz tygodnika i dziennika Gazeta Opolska (m.in. kierownik działu sportowego). Obecnie redaktor magazynu „Opole i kropka” i Czasu na Opole, w których zajmuje się głównie tematami z życia miasta, historią i sportem.

Najnowsze artykuły