Czas na Opole w wielu miejscach miasta! Sprawdźcie gdzie?

Wersja papierowa “Czasu na Opole” już dostępna w naszej sieci punktów. Podpowiadamy gdzie nas szukać

Nasza gazeta od niedawna redagowana jest z częstotliwością dwa razy w miesiącu. Teraz Czas na Opole dostępny jest także w specjalnych ekspozytorach, m.in. w: Centrum Handlowym „Solaris” na placu Kopernika na poziomie (-1) od strony wejścia z placu Kopernika, Centrum Handlowym „Karolinka” przy ul. Wrocławskiej kilkanaście metrów od wejścia, które usytuowane jest jako pierwsze od strony zjazdu z ronda na parking. Ekspozytory znajdziecie także w marketach Auchan przy ul. Sosnkowskiego, Obi, Turawa Park, przy wejściu do Urzędu Miasta na pl. Wolności, w Ratuszu, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Zoo, czy Miejskiej Informacji Turystycznej.

W najnowszym numerze polecamy, m.in. tekst z okładki o tygrysie syberyjskim, który zamieszkał w naszym zoo. Ponadto Opole 100 lat temu i dziś na dworcu PKP, nowe mieszkania Opolskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, zmiany na budowie przy Dworcu Głównym oraz plany dotyczące budowy wielkiego parkingu nieopodal wyspy Bolko. Jest także informacja o wspólnej inwestycji Miasta Opola z PKP PLK dotyczącej wiaduktu na ul. Krapkowickiej, wystawie World Press Photo, czy hulajnogach, które niebawem będzie można wypożyczać w naszym mieście.

Polecamy także historię Alicji i Janusza Sneka, którzy od kilkudziesięciu lat prowadzą księgarnię „Suplement”, a przez koronawirusa potrzebują teraz naszej-mieszkańców pomocy.

A w cyklu historycznym wspominamy także I Dzielnicę Związku Polaków w Niemczech. Jest bardzo ciekawa i warta poznania.

Szukajcie nas i miłej lektury. Od teraz co dwa tygodnie!

Dariusz Król

Znawca futbolu, pomysłodawca i były redaktor naczelny ogólnopolskiego tygodnika „Tylko piłka”. W przeszłości także dziennikarz tygodnika i dziennika Gazeta Opolska (m.in. kierownik działu sportowego). Obecnie redaktor magazynu „Opole i kropka” i Czasu na Opole, w których zajmuje się głównie tematami z życia miasta, historią i sportem.

Najnowsze artykuły