REKLAMA

REKLAMA

Czeka nas pokaz prawdziwych siłaczy na Rynku

Już po raz drugi sportowcy opolskich klubów zaprezentują swoją definicję siły. W najbliższą sobotę 7 września w sercu naszego miasta odbędzie się II Opolski Festiwal Sportów Siłowych. Impreza zacznie się o godz. 17.00 i potrwa około pięciu godzin.

Organizatorami imprezy są: Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu oraz Centrum Kalisteniki “Body Challenge” przy wsparciu miasta. Podczas pokazów pojawią się przedstawiciele takich dyscyplin jak: Kalistenika – street workout, Podnoszenie ciężarów, Armwrestling, Titan Arm, Kettlebell, Crossfit i Kulturystyka. Przybliżą oni swoją specjalizację w formie treningu pokazowego oraz przeprowadzą konkursy z nagrodami dla publiczności w których każdy będzie mógł się sprawdzić. Zresztą każda z tych dyscyplin można trenować w Opolu. Będzie także pokaz czirliderek.

Nie zabraknie też wyzwania. Rok temu w podczas pierwszego Opolskiego Festiwalu Sportów Siłowych ustanowiony został rekord miasta w robieniu pompek. Uczestniczyło w nim 168 osób. Teraz ma być ich więcej i jest duża nadzieja, że zostanie ustanowiony nowy rekord. Zresztą w biciu rekordu może wziąć udział każdy chętny.

Wszystko w rytm muzyki. Na koniec zadba o nią Grzegorz Waluś – znany oraz ceniony DJ i wokalista pochodzący z Opola występujący pod pseudonimem artystycznym Cheeba.

Zapraszamy więc w sobotnie popołudnie i wieczór na Rynek.

Na zdjęciu pokaz workoutu. 

Film promujący imprezę

http://www.facebook.com/MiastoOpole/videos/533050937436451/

 

Najnowsze artykuły