Drogowcy popracują na Marka z Jemielnicy

Nawierzchnia na Marka z Jemielnicy do poprawy. Remont rusza jutro (13.05). 

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg prace będą prowadzone przez dwa dni.

– Plan zakłada działania w środę i czwartek – mówi Mariusz Chałupnik z MZD – Remontowana będzie nawierzchnia na odcinku około 600-metrów od przejazdu kolejowego przy „Nutricii” w stronę Alei Przyjaźni na pasie prowadzącym do centrum Opola. Roboty będą prowadzone „pod ruchem” Odcinkowo będzie wprowadzany ruch wahadłowy, który będzie sterowany ręcznie. 

Rozpoczęcie prac planowane jest po porannym szczycie komunikacyjnym. Kierowców prosimy o zachowanie ostrożności.

 

Najnowsze artykuły