Drogowcy pracują na Nowowiejskiego

Miejski Zarząd Dróg poinformował o rozpoczęciu remontu na ulicy Nowowiejskiego. Prace dotyczą nawierzchni jezdni.

Remontowany jest odcinek około 130 metrów od pl. Różyckiego do ul. Piramowicza. – Najpierw usunięta zostanie zdegradowana nawierzchnia bitumiczna – mówi Mariusz Chałupnik z MZD. – Następnie uzupełniona zostanie podbudowę, a ostatnim elementem remontu będzie odtworzenie nawierzchni jezdni z kostki kamiennej.

Na czas prac odcinek ten został wyłączony z użytku. Objazd, zgodnie z tymczasową organizacją ruchu, został poprowadzony przez ulice: Moniuszki, Stoińskiego i Piramowicza.

Remont ma potrwać do połowy lipca.

Najnowsze artykuły