REKLAMA

REKLAMA

Przygotuj unikatowy upominek dla dziadków w Turawa Park

Atrakcje dla najmłodszych z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka przygotowuje Centrum Handlowe Turawa Park. W programie przewidziane są kreatywne warsztaty, fotobudka oraz możliwość zmierzenia ciśnienia krwi.

21 stycznia w godzinach 12.00 – 18.00 w pasażu Centrum Handlowego Turawa Park powstanie specjalna strefa, w której będzie można skorzystać z pomocy i przygotować drobne oryginalne upominki dla Dziadków.

  Najmłodsi udekorują pod okiem prowadzących drewniane pudełka na herbatę, którymi następnie ich obdarują. Poprzez spersonalizowany prezent babcia i dziadek za każdym razem, gdy sięgną po ulubioną herbatę, pomyślą o swoich kochanych wnukach. Warto podkreślić, że taka elegancka i oryginalna herbaciarka nada charakteru każdemu wnętrzu – zachęcają przedstawiciele centrum.

Dodatkowo, z myślą o zdrowiu osób starszych i propagowaniu profilaktyki zdrowotnej, w pasażu centrum handlowego pojawią się stanowiska, przy których studenci medycyny Uniwersytetu Opolskiego będą wykonywać darmowe pomiary ciśnienia tętniczego i glikemii. Chętne osoby będą mogły również porozmawiać na temat profilaktyki raka szyjki macicy.

Oprócz tego galeria organizuje konkurs na swoim Facebooku. Do wygrania są bilety na spektakle do Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu.