Ewa Bem – na tę gwiazdę zasłużyła jak mało kto
Już w 1971 roku wystąpiła na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki zdobywając ze swym zespołem Bemimek nagrodę Dziennikarzy. Tych nagród w Opolu było jeszcze kilka. Ewa Bem pierwsza dama polskiego jazzu w rocznicę 55. lecia pracy twórczej odsłoniła w Stolicy Polskiej Piosenki swoją gwiazdę.








