Festiwal prezentów, czyli coś wyjątkowego

Impreza rozpocznie się w najbliższą niedzielę (15.12) w Talentowni (budynek Toropolu, ul. Barlickiego) o godz. 10.00. Połączona będzie z warsztatami rękodzieła.

Festiwal Prezentów to wyjątkowe wydarzenie promujące pasje i talenty twórców oraz regionalną manufakturę i lokalnych rzemieślników i twórców. Fundacja Kwitnące Talenty i Cascara zaprasza wszystkich, którzy chcą podarować bliskim wyjątkowe prezenty, a być może wykonać je samodzielnie.

W okresie świątecznym wielu z nas zastanawia się nad tym co jest najważniejsze dla bliskich i dla nas? Czym obdarować swoich najbliższych? Organizatorzy sugerują, że może warto obdarować czymś co stworzone zostało z miłością, z pasją i zaangażowaniem. Jedynym w swoim rodzaju. Może warto znaleźć taki dzień, by właśnie coś takiego niecodziennego znaleźć i zrobić?

Podczas Festiwalu Prezentów będzie można znaleźć rzeczy, których nie ma w sklepie, są wyjątkowe i niecodzienne. Znajdziemy niebanalne podarunki dla bliskich, m.in. wykonane w ekologiczny sposób, jak choćby: ubrania, zdrowe słodycze, zegarki z odpadów, biżuteria, zabawki z drewna i włóczki, ozdoby i wiele innych.

Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko kupić nietuzinkowe prezenty, ale również je przygotować. O godz. 10.30 rozpoczną się warsztaty tworzenia zabawek ze śmieci, a o godz. 13 zaplanowano natomiast spotkanie twórcze dla fanów zdrowych słodkości.

Wstęp jest bezpłatny. Impreza potrwa do godziny 18.00.

Fot. pixabay.com

Najnowsze artykuły