Filmowy konkurs dla dzieci i młodzieży

„O poMOCY dla zdrowia psychicznego – krótki film o emocjach” to hasło konkursu kierowanego do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym z Opola.

Bardzo nam zależy, aby była to forma wiadomości/apelu do dorosłych i rówieśników płynąca od młodych osób. Na pewno będziemy zwracać uwagę na autentyczność przekazu, na wrażliwość autorów na temat, na ukazanie wiarygodnych emocji – podkreśla Agnieszka Jabłońska-Berendowicz z opolskiego oddziału PCK. – Konkurs jest częścią większego projektu pn. “O poMOCY dla zdrowia psychicznego”, który już po raz drugi miasto oddało w nasze ręce do realizacjiz czego się bardzo cieszymy – dodaje.

Nagrody zostaną przyznane autorom trzech najlepszych filmów w każdej z kategorii: 7-11 lat,  12-15 lat i 16-20 lat. Przyznana zostanie także nagroda publiczności.

Wszystkie nadesłane filmy zostaną zaprezentowane 10 września podczas pikniku organizowanego na rozpoczęcie obchodów Miesiąca dla Zdrowia Psychicznego w Opolu. Wtedy też odbędzie się głosowanie publiczności na najlepszy film.

 

Najnowsze artykuły