Gołębi Patrol wkracza do akcji

Fundacja Chatka Gołębia zaprasza wszystkich chętnych na pierwszy w Opolu Gołębi Patrol. Zbiórka w najbliższą niedzielę 31 maja o 8.30 w kawiarni Ama Molto w Opolu przy Krakowskiej 48.

Po porannej kawie patrol o 9.15 ruszy na pomoc miejskim gołębiom. Warto ze sobą zabrać podbieraki (jeśli ktoś takie ma), nożyczki, pudełka i transportery na schwytane ptaki, ziarno dla ich zanęcania. Patrol interesują gołębie utykające, zaplątane w jakieś sznurki, chore, ze śladami amputacji kończyn.

Wyłapane sztuki, którym można pomóc na miejscu należy wypuścić. Pozostałe trafią do Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt „Avi”. Udział miłośników ptactwa mile widziany.

Najnowsze artykuły