REKLAMA

REKLAMA

Gwiazdy muzyki pojawią się u nas na wyjątkowym koncercie

Lato, muzyka, zabawa czyli Wakacyjna Trasa Dwójki w naszym mieście już niedługo. W niedzielę 25 sierpnia o godz. 20.30 na otwartym terenie koło Centrum Wystawienniczo-Kongresowego przy ul. Wrocławskiej rozpocznie się koncert muzyczny organizowany przez Opole oraz TVP2.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert w ramach cyklu zrealizowanych z rozmachem przez TVP2 plenerowych widowisk muzycznych, które w tym roku odbywają się w 10 miastach (m.in. Toruń, Rzeszów, Gdańsk, Łomża) naszego kraju. Koncerty cieszą się ogromną popularnością i zbierają imponującą ilość fanów nie tylko pod sceną, ale również przed telewizorami. Wśród tych 10 miast jest również Opole. Publiczność bawić się będzie przy gorących przebojach ostatnich lat, ale też starszych – tych z lat 80. czy 90. ubiegłego wieku. Nieco starsi fani muzyki będą sobie mogli przypomnieć przy jakich piosenkach bawili się w dyskotekach czy na prywatkach.

Na nowoczesnych scenach zlokalizowanych w dziesięciu polskich miastach, do tej pory gościli m.in. Cleo, Michał Szpak, Margaret, Komodo, Sound’n’ Grace, Piotr Cugowski, Roksana Węgiel, Filatov&Karas, Red Lips, Andrzej Piaseczny, Mesajah, Gromee, Afromental,  zespół Shanguy, Marcin Sójka, Sarsa i wielu innych.

Wiemy już kto pojawi się w naszym mieście. Po raz pierwszy w Opolu wystąpią zagraniczne gwiazdy, które zna chyba każdy. Na scenie przy CWK zaśpiewa Kate Ryan. Hity pochodzącej z Belgii wokalistki takie jak: “Désenchantée”, “Voyage Voyage” czy “La Promesse” na pewno porwą wszystkich uczestników koncertu. Jeżeli tęsknicie za taneczną muzyką z lat 80., to będziecie mogli jej posłuchać. W Opolu pojawi się bowiem Fancy czyli Manfred Alois Segieth. Jego dorobek to kilkanaście przebojów nagranych w stylistyce italo disco, które podbijały dyskoteki przede wszystkim w Europie pod koniec lat 80. “Flames of Love” to jeden z największych hitów niemieckiego piosenkarza. W latach 90. na listach przebojów królował natomiast Lou Bega i jego wpadający w ucho przebój “Mambo No. 5”. On także zaśpiewa na koncercie. Nie zabraknie oczywiście również polskich gwiazd różnych gatunków muzycznych, takich jak: Piersi, Pectus czy Filip Lato. Imprezę poprowadzą: Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel i Rafał Brzozowski.

Czeka nas więc przebojowe zakończenie wakacji. Zapraszamy na koncert w plenerze, a wstęp na niego będzie bezpłatny.

Na zdjęciu gwiazda imprezy w Opolu – Kate Ryan. Fot. Archiwum TVP

Najnowsze artykuły