Jak coś „zmalować pozytywnie”? Zrobili to uczniowie i kibice
Pod hasłem „Zmalujmy coś wspólnie” zjednoczyli siły kibice OKS Odra Opole „Jedna Odra” oraz uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica oraz IX Publicznego Liceum Ogólnokształcącego w Opolu i wykonali mural na murze za szkołą i przystanią kajakową przy rzece Odrze. W taki właśnie zorganizowany sposób młodzież spędzała dziś tak zwany „Dzień wagarowicza”.






