Jak coś „zmalować pozytywnie”? Zrobili to uczniowie i kibice

Pod hasłem „Zmalujmy coś wspólnie” zjednoczyli siły kibice OKS Odra Opole „Jedna Odra” oraz uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica oraz IX Publicznego Liceum Ogólnokształcącego w Opolu i wykonali mural na murze za szkołą i przystanią kajakową przy rzece Odrze. W taki właśnie zorganizowany sposób młodzież spędzała dziś tak zwany „Dzień wagarowicza”. 

Donat Przybylski

Dziennikarz z ponad 30-letnim stażem, pracował w Radiu Opole, pełnił m.in. funkcję szefa działu sportowego i redaktora naczelnego radia. W Czasie na Opole zajmuje się głównie tematami kulturalnymi, społecznymi, sportowymi i historycznymi.

Najnowsze artykuły