Jubileuszowe Igrzyska „Bez Barier” w Opolu

Ponad 600 uczestników spodziewanych jest jutro w Stegu Arenie podczas jubileuszowej XXV edycji zawodów dla osób z niepełnosprawnościami „Igrzyska Bez Barier”. To wyjątkowe wydarzenie odbywające dwa razy do roku pokazuje, że sport jest jednym z ważnych elementów dostępności i działań na rzecz osób niepełnosprawnych organizowanych przez Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych przy wsparciu wielu instytucji i samorządów województwa oraz miasta Opola.

Donat Przybylski

Dziennikarz z ponad 30-letnim stażem, pracował w Radiu Opole, pełnił m.in. funkcję szefa działu sportowego i redaktora naczelnego radia. W Czasie na Opole zajmuje się głównie tematami kulturalnymi, społecznymi, sportowymi i historycznymi.

Najnowsze artykuły