Kibicowski bieg z okazji 75-lecia Odry Opole

Przedstawiciele grup Jedna Odra, Kibice Razem Odra Opole oraz Klubu Biegowego Odra Opole organizują bieg z okazji 75-lecia klubu. Odbędzie się on w nietypowej atmosferze, bowiem „wirtualnie”.

Jest to wyjątkowa impreza sportowa w postaci biegu wirtualnego, w którym każdy może wziąć udział. – W związku z rocznicą 75-lecia istnienia naszej Odry chcemy zorganizować szereg wydarzeń przypominających o tej rocznicy. Mamy nadzieję, że będą to wydarzenia różnorodne i każdy znajdzie dla siebie okazję do udziału w nich. Aktualnie chcemy zachęcić do udziału w biegu jubileuszowym – czytamy w oficjalnym wydarzeniu.

Zapisy do biegu trwają do 12 sierpnia TUTAJ (KLIK). Po ich zakończeniu, każdy uczestnik będzie miał kilka dni na przebiegnięcie dystansu minimum 5 kilometrów i wysłanie swojego wyniku na tym dystansie do organizatorów, wraz z dowodem wykonania zadania. Każdy uczestnik otrzyma potem pamiątkowy medal oraz numer startowy. Fani Odry przekonują, że taka forma biegu to znakomity pomysł na uczczenie rocznicy powstania klubu, bo każdy kibic może to zrobić w swoim wolnym czasie i przebiec dowolny dystans własnym tempem.

Swój udział w biegu potwierdzili już związani z opolską drużyną – Jakub Bella, Janusz Gancarczyk i Adam Berbelicki.

Najnowsze artykuły