Kolejna tragedia nad wodą

Dzisiaj rano do dyżurnego Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu wpłynęło zgłoszenie o pomocy policji w poszukiwaniach osoby zaginionej na niestrzeżonym kąpielisku Silesia w Opolu.

Niestety, poszukiwany utonął, a okoliczności zdarzenia bada policja i prokuratura. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że chodzi o byłego dyrektora Szkoły Podstawowej w Chróścinie. Co się stało, że poszukiwany przyjechał na rowerze aż na kąpielisko Silesia i jak doszło do tego, że znalazł się w wodzie? Tego na tę chwilę nie wiadomo. Wiadomo za to, że wcześniej widziany był w pobliżu wydarzenia organizowanego w Polskiej Nowej Wsi, czyli Master Truck Show. Kamery zarejestrowały go także w Wawelnie. Na Silesię trafiono za nim po analizie logowania telefonu.

Dariusz Król

Znawca futbolu, pomysłodawca i były redaktor naczelny ogólnopolskiego tygodnika „Tylko piłka”. W przeszłości także dziennikarz tygodnika i dziennika Gazeta Opolska (m.in. kierownik działu sportowego). Obecnie redaktor magazynu „Opole i kropka” i Czasu na Opole, w których zajmuje się głównie tematami z życia miasta, historią i sportem.

Najnowsze artykuły