Konkurs: Miejsca Przyjazne Seniorom i Osobom Niepełnosprawnym w Opolu

Miasto organizuje już trzecią edycją konkursu „Miejsca Przyjazne Seniorom i Osobom Niepełnosprawnym w Opolu”. Celem jest wyróżnienie miejsc, w których Ci mieszkańcy czują się najlepiej.

Konkurs jest kierowany do instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, podmiotów, jak i osób, które prowadzą swoją działalność gospodarczą na terenie stolicy województwa opolskiego.

Mowa oczywiście o miejscach, w których zarówno seniorzy, jak i osoby niepełnosprawne czują się dobrze i są traktowane życzliwie, a usługi są najwyższej jakości. – Celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie takich miejsc w Opolu – mówi Małgorzata Jarosz-Basztabin, kierownik Centrum Informacyjno-Edukacyjne “Senior w Opolu”.

W poprzednich edycjach certyfikat „Miejsca Przyjaznego Seniorom i osobom niepełnosprawnym  w Opolu” otrzymały: Pływalnia Wodna Nuta, Galeria Biały Kruk, Zajazd u Dziadka, Centrum Informacyjno -Edukacyjne ,,Senior w Opolu”, Dom Pobytu „Złota jesień”, Fundacja „Spinacz”, Miejska Biblioteka Publiczna, Akademia Młodych Serc Politechniki Opolskiej, Uniwersytet III Wieku Zdrowia i Urody Seniora przy Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej, Oddział Opolski Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, Stegu Arena Opole i ANA CAFE.

Formularze zgłoszeniowe należy dostarczyć do organizatora do dnia 31 sierpnia 2020 do godz. 15:00 osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: m.jarosz-basztabin@mopr.opole.pl. Wszelkie informacje można otrzymać pod numerem 77 441 23 70.

Najnowsze artykuły