Kup bilet na opolski festiwal

Już w środę 12 sierpnia o godz. 11.00 rozpoczyna się sprzedaż biletów na 57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu! Święto polskiej muzyki odbędzie się w dniach 4-7 września 2020 roku w opolskim Amfiteatrze.

W związku z ograniczeniami ustawowymi związanymi z pandemią koronawirusa Biuro Sprzedaży i Współpracy Międzynarodowej Telewizji Polskiej przeznacza do sprzedaży limitowaną edycję ponad 700 biletów na każdy z 4 dni koncertowych. Ceny biletów zostały utrzymane na zeszłorocznym poziomie. Bilet na jeden dzień koncertowy – od piątku do niedzieli – wynosi 80 zł, zaś na koncert specjalny w poniedziałek – 30 zł.

Organizatorzy zadbali o zapewnienie bezpieczeństwa widzom, obecnym w Amfiteatrze podczas koncertów. Zasady bezpieczeństwa będą dotyczyć odległości pomiędzy uczestnikami imprezy, usytuowania publiczności w sektorach (według obowiązującego schematu szachownicy), a także odpowiednich zabezpieczeń medycznych.

Posiadacze biletów na festiwalowe koncerty będą zobowiązani do wypełnienia oświadczenia na temat SARS-COV-2 oraz przekazania swoich danych kontaktowych organizatorom tuż przed wejściem na teren Amfiteatru. Oświadczenia są załącznikiem do ebiletu, który należy wydrukować, wypełnić i oddać organizatorom w momencie wejścia na teren obiektu. Dodatkowo wzory oświadczeń będą dostępne także przed samymi wejściami. Każdemu uczestnikowi koncertów zostanie przy wejściu zmierzona temperatura. Granica dopuszczalnej temperatury, która pozwoli posiadaczom biletów uczestniczyć w koncercie, wyniesie 37,4 stopnia Celsjusza. Osoby o wyższej temperaturze nie zostaną wpuszczone na teren koncertu.

Wszelkie informacje na temat zakupu biletów dostępne są na stronie www.bilety.tvp.pl. Organizatorami 57. KFPP w Opolu są Telewizja Polska oraz Miasto Opole.

Najnowsze artykuły