Lotny Festiwal Piwa w Opolu!

 

Gratka dla miłośników złotego trunku! Opolski Lotny Festiwal Piwa po raz drugi zagości przez 3 dni na Placu Kopernika w dniach 12 – 14 sierpnia.

Tę wyjątkową imprezę tworzą młodzi ludzie z pasją, którzy mają na celu pomóc właścicielom małych, rzemieślniczych browarów w promocji ich trunków. Festiwal to okazja, by browarnicy zaprezentowali swoje wyroby oraz podzielili się historią swoich produktów, a niekiedy nawet tajemnicą piwowarstwa. Impreza jest idealną okazją do spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną na świeżym powietrzu i zrelaksowania się.

Na festiwalu nie zabraknie dobrego jedzenia. Na wydarzeniu zagoszczą food trucki z jedzeniem z całego świata. Będzie również scena, na której wystąpią eksperci, którzy opowiedzą m.in:

Ile tak naprawdę kosztuje produkcja piwa?

Jak je degustować oraz od czego zacząć swoją przygodę z craftem?

Dodatkową atrakcją dla miłośników muzyki będzie koncert dwóch młodych artystów, którzy wygrali tegoroczny konkurs Craft Music City. Muzyka, którą tworzą Dawid Serio x Isho, to na pewno coś nowego, co zaciekawi i zaintryguje niejednego miłośnika rapu. Muzycy wystąpią w sobotę 13 sierpnia o godzinie 20:00.

Partnerem festiwalu jest Browar Za Miastem. Jego nietuzinkowe etykiety przyciągają wzrok, a z nazwami piw każdy może się utożsamić. Na festiwalu będziecie mieć okazję spróbować Piwa Festiwalowego, który kupicie u nich na stoisku.

Jednym z celów festiwalu jest stworzenie mieszkańcom miast możliwości odpoczynku, relaksu i wspólnej zabawy. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich miłośników kraftu!

Impreza jest zorganizowana przez firmę Craft Event oraz członków Piwnego Klubu.

Godziny otwarcia:

  • Piątek – 15:00 – 22:00
  • Sobota – 12:00 – 22:00
  • Niedziela – 12:00 – 20:00

Zobacz także wydarzenie na Facebooku https://fb.me/e/2ikLfR3HJ

MATERIAŁ PRMOCYJNY