REKLAMA

REKLAMA

Można poćwiczyć za darmo na deskach sceny amfiteatru

W trzy wakacyjne niedziele w amfiteatrze odbędą się bezpłatne zajęcia zumby dla chętnych. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Zumba to program treningowy zawierający w sobie elementy tańca i aerobiku. Choreografia łączy w sobie m.in. elementy: hip hopu, samby, salsy czy sztuk walki. Wykorzystywane są także elementy treningu siłowego oraz cardio, a ćwiczenia zumby są bardzo popularne na świecie.

Nie inaczej jest też w naszym mieście. Od kilku lat prowadzone są zajęcia w różnych miejscach i cieszą się dużym powodzeniem. Są zajęcia aquazumby na basenie, ale też takie “na sucho” w amfiteatrze. Tak samo będzie również w tym roku. W trzy niedziele o godz. 10.00 właśnie na scenie tego obiektu odbędą się bezpłatne zajęcia. Pierwsza niedziela, to ta najbliższa 14 lipca, druga tydzień później 21 lipca, a trzecie i ostatnie w tym roku zajęcia odbędą się 11 sierpnia. Zajęcia prowadzić będzie znana w naszym mieście instruktorka Katarzyna Kochalska z zaproszonymi przez siebie innymi instruktorami. Jeśli już ktoś był, to na pewno dobrze wspomina te zajęcia, a jeśli ktoś jeszcze w nich nie uczestniczył, to na pewno są one godne polecenia. Z uśmiechem na ustach można się zmęczyć i spalić przy okazji trochę kalorii.

Na zdjęciu na pierwszym planie instruktora zumby Katarzyna Kochalska.

Najnowsze artykuły