Na Małym Rynku rozbrzmi muzyka klubowa na żywo

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią do Opola wraca After Party. Imprezę zaplanowano na dzień 11 września na Małym Rynku.

W imprezie udział wezmą topowi w Polsce producenci muzyki house, którzy na scenie klubowej występują w najlepszych klubach Polski oraz Europy grając z najlepszymi DJ-ami. Mają na swoim koncie szereg wydanych produkcji w najlepszych wytwórniach muzycznych oraz wiele audycji radiowych poświęconych muzyce. Podczas imprezy zagrają funky, disco, tech oraz deep.

Przed opolanami zaprezentują się…

Daniel Bracket – producent, DJ, miłośnik groove house. W jego kompozycjach pojawiają się elementy od funky i disco do tech i deep, a jego priorytetem jest przekazanie publiczności dużej dawki pozytywnej energii. Daniel wydał swoje utwory na Safe Ltd. (Safe Music Records), Deep Strips, Ambassade Records (Pool e Music). Występował w lokalnych klubach i audycjach radiowych w Polsce, Wielkiej Brytanii, Bułgarii i na Ibizie. Dwukrotnie dostał się do finału Poland TOP5 w konkursie BURN Residency (2015, 2017).

DASO – na scenie klubowej pojawia się od ponad 15 lat. DJ, producent, promotor, dziennikarz muzyczny oraz prezenter radiowy. Jest organizatorem wielu prestiżowych eventów na terenie całego kraju. Jego muzyka to starannie wyselekcjonowane najlepszej jakości house music! Występował z takimi artystami światowej sławy jak: MILK & SUGAR, DABRUCK & KLEI, ALEX ROMANO, OLAV BASOSKI, DAVID PENN i wielu innych. Od kilku lat jest ściśle związany z wytwórnią 001REC., której właścicielem jest DJ ADAMUS.

Milkwish – producent i DJ, na swoim koncie ma szereg wydanych produkcji w wytwórniach tj. Farbenfroh Records, Digital Noise czy Starlight Music. O profesjonalizmie Milkwisha świadczą również liczne feedbacki znanych DJ-ów takich jak Chloe Harris, Dimitri Andreas, Marc Romboy, Michael Burian, M.in, Moshic. Gościł w europejskich klubach takich jak Fritz Club w Berlinie. Występował jako gość w audycjach radiowych w Polsce, jak i zagranica. W swoich setach porusza się po kilku płaszczyznach, są to przede wszystkim utwory mocno powiązane z gatunkami deep techno, house, tech-house oraz progressive.

Stahou – miłośnik muzyki house w każdej odmianie – groove, deep, piano. Rezydent Cherry Club Wrocław. Członek projektu GUŹEC – cykliczne transmisje na żywo. W roku 2020 wydał swój debiutancki utwór w rodzimej wytwórni SpekuLLa. Współpracuje ze znanymi DJ-ami z Polski oraz zagranicy. Tworzy audycje radiowe w Radiu Ram- Wrocław.