Na Stawie Zamkowym znów będzie lodowisko

W naszym mieście ponownie będzie można poślizgać się pod chmurką. 

Uwielbiane przez opolan lodowisko na Stawie Zamkowym przy ul. Barlickiego zostanie uruchomione 1 grudnia i będzie funkcjonowało do 25 lutego. Otwarciu, jak co roku, towarzyszyło będzie sporo atrakcji.

Na mieszkańców czekać będą: parada pluszaków, animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy czy minidisco. Lodowisko 1 grudnia będzie ogólnodostępne, a podczas imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka gier planszowych, zabawek i artykułów papierniczych dla Świetlicy Środowiskowej Ośrodka Szansa w Opolu. Zabawa potrwa od godz. 14.00 do 17.00.

W tym sezonie lodowisko będzie otwarte od poniedziałku do czwartku od godziny 9.00 do 20.00, a w piątki, soboty i niedziele od godz. 9.00 do 21.00.

Ceny biletów będą takie same jak w poprzednim roku. Bilet normalny będzie kosztować 6 zł, bilet ulgowy 3 zł, a posiadacze karty „Opolska Rodzina” pojeżdżą tradycyjnie za symboliczną złotówkę. Na lodowisku będzie również możliwość wypożyczenia łyżew i kasku w kwotach odpowiednio 2 zł i 1 zł.

Dorośli, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę na łyżwach pierwsze kroki postawią pod instruktorów podczas zajęć w każdy czwartek między godziną 18.00 a 19.00.

Udostępniona tafla będzie miała powierzchnię 800 metrów kwadratowych. W poprzednim sezonie lodowisko na Stawie Zamkowym odwiedziło ponad 38,5 tys. osób.

 

Najnowsze artykuły