REKLAMA

REKLAMA

Najpiękniejsza opolanka powalczy o koronę

Martyna Jagielska będzie reprezentowała Opole podczas finałowego konkursu Miss Polski 2019. Trwają z kolei zgłoszenia do kolejnej edycji Miss Opolszczyzny 2020.

Organizowany od 30 lat konkurs Miss Polski co roku odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów, wicemiss i zaproszone Panie biorą udział w ćwierć finale, a następnie w półfinale. Wyłonione finalistki rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej.

Już 8 grudnia Miss Opola 2019 Martyna Jagielska powalczy o miano najpiękniejszej z grona 24  kandydatek. Finał odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Podczas gali zostanie wyłoniona tegoroczna laureatka, ale także rozstrzygnięty zostanie plebiscyt na Miss Polski Wirtualnej Polski 2019.

W serwisie WP Kobieta prezentowane są 24 finalistki, a wśród nich Martyna Jagielska. Głosowanie potrwa do 8 grudnia, a każdy może oddać jeden głos dziennie. Zachęcamy do wsparcia Miss Opola!

Do końca listopada jury konkursowe Miss Opolszczyzny 2020 czeka z kolei na zgłoszenia kandydatek. Można tego dokonać poprzez specjalny elektroniczny formularz zamieszczony na stronie www.missopolszczyzny.pl. Tam także szczegóły, warunki i wymagania.

Najnowsze artykuły