Nasza gazeta dostępna w nowych miejscach!

Mamy dobre informacje dla fanów magazynów „Czasu na Opole” i „Opole i kropka”. Przybyło kolejnych miejsc w mieście, w których dostępne są obydwa pisma.

Przypomnijmy, że od kilku miesięcy oprócz długiej listy np. jednostek miejskich i lokali gastronomicznych nasze gazety dostępne są w dwóch centrach handlowych, w specjalnych ekspozytorach. Stanęły one w Solaris Center na placu Kopernika na poziomie (-1) od strony wejścia z placu Kopernika oraz w Centrum Handlowym Karolinka przy ul. Wrocławskiej kilkanaście metrów od wejścia, które usytuowane jest jako pierwsze od strony zjazdu z ronda na parking.

Teraz doszło kolejnych 7 miejsc na mapie Opola, gdzie obydwa magazyny każdego miesiąca znajdziecie w ekspozytorach. Są to hipermarket Auchan przy ul. Sosnkowskiego 16, Centrum Handlowe Turawa Park, Miejska Biblioteka Publiczna przy ul. Minorytów, Rynek-Ratusz, Urząd Miasta przy Placu Wolności, opolskie ZOO oraz budynek Narodowego Centrum Polskiej Piosenki.

Dariusz Król

Znawca futbolu, pomysłodawca i były redaktor naczelny ogólnopolskiego tygodnika „Tylko piłka”. W przeszłości także dziennikarz tygodnika i dziennika Gazeta Opolska (m.in. kierownik działu sportowego). Obecnie redaktor magazynu „Opole i kropka” i Czasu na Opole, w których zajmuje się głównie tematami z życia miasta, historią i sportem.

Najnowsze artykuły