Need for Speed w kinie samochodowym w Opolu już 6 czerwca

6 czerwca o godz. 21.30 zapraszamy na parking Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu na projekcję filmu „Need for Speed”. Wyczekiwane kino samochodowe w Opolu wystartowało 23 maja. Wówczas odbyła się projekcja oskarowego „Green Book”, a kino odwiedziło 250 aut. Całkowity dochód z tego pilotażowego wydarzenia zostanie przekazany jako wsparcie dla Laury Biel. Ponieważ kino cieszyło się dużym zainteresowaniem Miasto Opole i Zakład Komunalny zdecydowały się na kontynuację. W efekcie zaplanowano cztery czerwcowe soboty z „Kinem pod Gwiazdami”, a prawdopodobnie cykl potrwa do końca wakacji. W dużej mierze będzie to zależało od zainteresowania, a nie wykluczone że powstanie też strefa plenerowa z leżakami. W sobotę (6 czerwca) o godz. 21.30 wyświetlony zostanie film dla fanów akcji, szybkości i samochodów, czyli Need for Speed”. Film Scotta Waugha w boxoffice zarobił ponad 200 milionów dolarów. Dreamworks zekranizowało kultową serię zręcznościowych wyścigówek, a w filmie nie brakuje prędkości i emocji.

Bilety na kino samochodowe w Opolu w cenie 35 zł od samochodu dostępne są w przedsprzedaży na stronie kinosamochodowe.cwkopole.pl. Tam też wszystkie szczegóły oraz regulamin imprezy. Kino zostanie zrealizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej. Przypomnijmy, że dźwięk będzie emitowany na falach radiowych wprost do aut, a organizator przewidział miejsce dla blisko 300 aut.  Bramy CWK będą otwierane o godz. 20.30. O miejscu na placu będzie decydowała kolejność przyjazdu. Zmieni się nieco organizacja, gdyż będą dwa „strumienie” wjazdu, co ma go znacznie usprawnić. Na miejscu zorganizowane będą punkty gastronomiczne, oferujące popcorn, gofry, napoje i być może dania typu fast food. Jednocześnie organizatorzy informują, że niebawem opublikują listę filmów, które zostaną pokazane w kolejne soboty czerwca. Repertuar będzie urozmaicony, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Będą więc zarówno komedie, jak i sensacje, czy film wojenny. Szczegółów szukajcie na kinosamochodowe.cwkopole.pl oraz na profilach społecznościowych Kino pod Gwiazdami.

Kierowca rajdowy - Tobey - wychodzi z więzienia po odsiedzeniu kary za przestępstwo, w które wrobił go dawny wspólnik. Szukając okazji do zemsty zgłasza akces do nielegalnych, ekstremalnych wyścigów ulicznych. Tymczasem dawny wspólnik na wieść o jego uwolnieniu, wyznacza nagrodę za jego głowę.

Need for Speed – Kino pod gwiazdami 06.06.2020 21:30

SEANS NAPĘDZAJĄ

https://www.facebook.com/czasnaOpole/videos/254558458965408/

Najnowsze artykuły