„Nie przelać” tego święta
Z roku na rok zmniejsza się liczba przypadków niestosownych zachowań związanych z oblewaniem wodą czyli Wielkanocnej tradycji „Śmigusa-dyngusa”. – To nasz piękny świąteczny zwyczaj, ale pamiętajmy, że nie można go nadużywać, dlatego policjanci będą pilnie patrolować zarówno ulice jak i osiedla gdzie najczęściej dochodzi do takich przypadków, które mogą stworzyć niebezpieczne zdarzenia.








