„Nie przelać” tego święta

Z roku na rok zmniejsza się liczba przypadków niestosownych zachowań związanych z oblewaniem wodą czyli Wielkanocnej tradycji „Śmigusa-dyngusa”. – To nasz piękny świąteczny zwyczaj, ale pamiętajmy, że nie można go nadużywać, dlatego policjanci będą pilnie patrolować zarówno ulice jak i osiedla gdzie najczęściej dochodzi do takich przypadków, które mogą stworzyć niebezpieczne zdarzenia. 

Donat Przybylski

Dziennikarz z ponad 30-letnim stażem, pracował w Radiu Opole, pełnił m.in. funkcję szefa działu sportowego i redaktora naczelnego radia. W Czasie na Opole zajmuje się głównie tematami kulturalnymi, społecznymi, sportowymi i historycznymi.

Najnowsze artykuły