Nowy, niesamowity mieszkaniec Opolskiego Zoo
Ludwik, to pochodzący z Francji samiec Wilka grzywiastego, który właśnie przyjechał do Opolskiego Ogrodu Zoologicznego. Wszyscy bardzo się cieszymy ale najbardziej cieszy się wilczyca Iza, która wreszcie będzie miała partnera. To niezwykłe zwierzęta z Ameryki Południowej i warto je zobaczyć. Zapraszamy.







![Opolskie ZOO – poznaj zwierzęta z serii NAJ! [Wideo] Zoo naj.00_07_06_03.Still003](https://czasnaopole.pl/wp-content/uploads/2026/04/xZoo-naj.00_07_06_03.Still003-150x150.jpg.pagespeed.ic.03FNTpXnzt.jpg)
