Nowy parking dla autokarów turystycznych

Autokary turystyczne będą parkować na terenie Centrum Przesiadkowego Opole Wschodnie przy ulicy Oleskiej. To odpowiedź na rosnące zainteresowanie i coraz częstsze wizyty turystów w stolicy regionu. 

W przypadku Centrum Przesiadkowego Opole Wschodnie  wjazd jest możliwy z dwóch kierunków ul. Oleskiej (południowej i północnej) przy placu ks. Stanisława Staszica 1. Miejsce jest zlokalizowane w ścisłym centrum Opola, zaledwie kilkaset metrów do opolskiego rynku. Parking znajduje się w Strefie Płatnego Parkowania – podstrefa “B”. Czas objęty obowiązkiem uiszczania opłat: w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00. Aktualny cennik można znaleźć na stronie: www.mzd.opole.pl/strefa-platnego-parkowania/cennik

Odwiedzający Opole wciąż będą mieć do dyspozycji parking przy Amfiteatrze Tysiąclecia (wejście od ul. Barlickiego, naprzeciwko budynku Toropol).

Tymczasowe zatrzymanie autokaru z turystami (do 20 minut) jest również możliwe przy Galerii Handlowej “Solaris Center” od ulicy Żeromskiego, o czym informują stosowne znaki drogowe.

Najnowsze artykuły