Od dzisiaj TOYOTA PARK!

Opolski Park Sportu ma nową nazwę. Od dzisiaj przyzwyczajajmy się do nazwy TOYOTA PARK. Umowę obowiązującą przez 5 lat podpisał dzisiaj właściciel TOYOTA SZIC OPOLE Andrzej Szic oraz prezydent miasta Arkadiusz Wiśniewski.

To koniec procesu komercjalizacji Opolskiego Parku Sportu, którego celem było wyłonienie najkorzystniejszej oferty nabycia prawa do nazwy obiektu. Toyota SZIC Opole to jedyny i wyłączny na Opolszczyźnie, autoryzowany dealer globalnej marki Toyota, działający na opolskim rynku od 30 lat.

– Gratuluję nowemu sponsorowi tytularnemu i jednocześnie dziękuję, że postanowił wziąć udział w konkursie. Miasto oddaje najfajniejszy obiekt w województwie, z którego skorzystać mogą wszyscy fani sportu bez wyjątku. I o to nam chodziło. Obok Okrąglaka, dzisiaj Stegu Arena, to drugi obiekt ze sponsorem tytularnym w Opolu. Nie mam wątpliwości, że dla nowego sponsora tytularnego będzie to konkretna korzyść – powiedział prezydent Arkadiusz Wiśniewski.

Zadowolony był także inwestor. – Zdecydowaliśmy się na udział w konkursie, ponieważ chcemy dodatkowo wypromować naszą markę na Opolszczyźnie, ale przecież dodatkowo jako człowiek stąd chciałem dołożyć cegiełkę do rozwoju miasta – mówił Andrzej Szic.

Toyota na opolskim rynku jest równo 30 lat. – To dla nas duże wyróżnienie być sponsorem tytularnym takiego obiektu. Jesteśmy marką globalną, więc nie wyobrażaliśmy sobie, aby nie wziąć udziału w konkursie. Mamy nadzieję, że Toyota Park zostanie najpopularniejszym obiektem w województwie. 30 lipca od godz. 15:00 będzie pierwsza okazja to sprawdzić, ponieważ wtedy zorganizujemy duże wydarzenie sportowo-muzyczne. Prezentacji Toyoty Yaris Cross towarzyszyć będzie mnóstwo atrakcji, w tym koncert koncert Roberta Cichego – dodała pełnomocnik ds. marketingi Toyota Szic Opole Beata Kabycz-Olejniczak.

Jeszcze szybciej, bo w ten weekend, zapowiadany jest w Toyota Parku Puchar Polski w szachach z udziałem około 300 uczestników. Poinformował o tym na konferencji kierownik obiektu Tomasz Wróbel.