Odra Opole już odpadła z Pucharu Polski

Już na pierwszej rundzie zakończyli udział w Pucharze Polski piłkarze Odry Opole. Boli to tym bardziej, że nasz zespół został rozbity w Legnicy przez tamtejszą Miedź aż 0-4!

Jakby tego było mało po „zawodach” było już praktycznie przed przerwą, albowiem wówczas gospodarze prowadzili trzema bramkami. Zresztą już na półmetku inauguracyjnej odsłony golkiper niebiesko-czerwonych Błażej Sapielak musiał drugi raz wyciągać piłkę ze swojej siatki. Najpierw w 12 minucie pokonał go bowiem Damian Tront, a niebawem w jego ślady poszedł Kamil Zapolnik.

Gola do szatni zaaplikował mu z kolei jeszcze Mehdi Lehaire. Po zmianie stron legniczanie zwolnili i jedynie „skorygowali” wynik tuż przed końcem, gdy na 4-0 trafił Bruno Garcia.

Tym samym śmiało można stwierdzić, iż w tym sezonie Miedź Odrze ewidentnie nie leży. Wszak na inaugurację sezonu rywal ten wygrał w Opolu 4-1!

Odra w tym spotkaniu zagrała w składzie: Sapielak – Spychała, Żemło, Tkocz, Petrak (70. Klimek) – Sauczek, Wróbel, Pawlik (60. Trojak), Żak (60. Niziołek), Nowak (70. Maćkowiak) – Czapliński (70. Piech). Żółta kartka: Czapliński.