Odra przegrała w Niepołomicach

Odra Opole nie zapisze do udanych wyjazdu do Niepołomic. Niebiesko-czerwoni wcale nie wyglądali na słabszy zespół, jednak nie potrafili tego udokumentować jakimkolwiek trafieniem. Do bramki trafili tylko piłkarze Puszczy, którzy triumfowali 1-0.

Solidnie weszli w to spotkanie piłkarze opolskiej Odry. Podopieczni trenera Dietmara Brehmera wyjątkowo rozpoczęli mecz bez Krzysztofa Janusa w składzie, jednak powrócił do niego kapitan Mateusz Kamiński. Mimo kilku problemów w pierwszych minutach, szybko opanowali sytuację i zaczęli przeważać w tym spotkaniu. To niebiesko-czerwoni przez większość czasu utrzymywali się przy piłce, jednak ich kontry faulami zatrzymywali piłkarze Puszczy Niepołomice. Podopieczni trenera Dietmara Brehmera do szatni schodzili przy bezbramkowym remisie.

Po zmianie stron nadal przeważali niebiesko-czerwoni, a przynajmniej w posiadaniu piłki. Opolski zespół nie potrafił tego udokumentować jakimś trafieniem, co przedłużyło niemoc w ataku. Niemoc na nieszczęście dla Odry przełamali gospodarze, którzy w 68. minucie za sprawą Jakuba Serafina objęli prowadzenie. Opolanie nie byli już w stanie odpowiedzieć i do domu wracają bez punktów.

Puszcza Niepołomice 1-0 (0-0) Odra Opole
Bramki: Serafin 68′
Puszcza: Kobylak – Bartosz (Bartków (74′), Stępień, Stefaniak, Mikołajczyk – Rakoczy (Klisiewicz 85′), Skrzypczak (Knap 85′), Serafin, Tomalski (Klec 67′), Żytek – Spławski (Czarny 84′).
Odra: Rosa – Tabiś, Kamiński, Kostrzycki, Matuszewski – Mikinic (Janus 62′), Trojak (Gancarczyk 83′), Bonecki (Szrek 69′), Kort (Niziołek 69′), Nowak – Piech.