Olimpia trafiła do „Dziewiątki”

Niezwykły prezent na Dzień Dziecka otrzymali uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Opolu. Od dziś zajęcia z wychowania fizycznego będą prowadzone w nowoczesnej hali sportowej typu „Olimpia”, która jako szósta z kolei została oddana do użytkowania w ciągu ostatnich miesięcy w naszym mieście. Nowa hala znacznie usprawni planowanie lekcji i polepszy jakość WF-u w szkole.

Donat Przybylski

Dziennikarz z ponad 30-letnim stażem, pracował w Radiu Opole, pełnił m.in. funkcję szefa działu sportowego i redaktora naczelnego radia. W Czasie na Opole zajmuje się głównie tematami kulturalnymi, społecznymi, sportowymi i historycznymi.

Najnowsze artykuły