Opole na szlaku letnich podróży. Trwa głosowanie w plebiscycie

Opole walczy o głosy w plebiscycie atrakcji turystycznych, które mogą być inspiracją na cały sezon. Organizatorem plebiscytu Top Atrakcje jest popularny blog podróżniczy https://www.polskieszlaki.pl.

To już 13. edycja prestiżowego plebiscytu, w którym użytkownicy bloga PolskieSzlaki.pl wybierają najlepsze atrakcje w Polsce, czyli turystyczne hity tego lata. Wyniki rankingu polskich top atrakcji stają się wspaniałym pomysłem na letnie wyjazdy. Konkurs prowadzony jest w kilku kategoriach: Nowości i odkrycia, Zamki i pałace, Parki rozrywki i miniatur, Muzea i skanseny, Rekreacja rodzinna, Przyrodnicze azyle, Góry i szczyty oraz Atrakcyjne miejscowości, i to właśnie w tej ostatniej kategorii nominowane zostało Opole.

Głosować może każdy internauta (nie jest wymagana rejestracja) na jedną atrakcję w każdej kategorii. Głos można oddać codziennie 1 raz w każdej kategorii. Głosowanie potrwa do 23 czerwca do północy. Ostatecznie wybranych zostanie 8 równorzędnych, najlepszych atrakcji w Polsce. Top Atrakcje 2024 wybierane są na stronie: https://www.topatrakcje.pl

 

Najnowsze artykuły