Opole + nagrodzone

Miejska aplikacja została doceniona w prestiżowym konkursie Smart City Awards. Opole + zostało Laureatem w kategorii Smart City Solution – nagrody przyznawanej za najlepsze wdrożenie z obszaru Smart City w Polsce.

Opole+ to bezpłatna aplikacja mobilna stworzona dla wszystkich mieszkańców miasta Opola oraz osób, które odwiedzają nasze miasto. Przeznaczona jest dla szerokiej grupy odbiorców w każdym wieku. Opole + to kompleksowa aplikacja, która integruje wszystkie usługi i udogodnienia dostępne w Opolu. To wszechstronne narzędzie, które ułatwia codzienne życie i pozwala korzystać z bogatej oferty miasta. Opole+ jest to integralna i kompleksowa platforma, która gromadzi w jednym miejscu wszystkie usługi, udogodnienia i informacje związane z życiem w Opolu. Aplikacja Opole+ wyróżnia się bogatą funkcjonalnością, dostarczając użytkownikom pełen zestaw narzędzi, które ułatwiają korzystanie z miasta. Aplikacja pozwala na:

  1. Zakup biletu parkingowego
  2. Zakup biletu do komunikacji miejskiej
  3. Dostęp do najświeższych informacji i wydarzeń z Opola
  4. Zakup biletu do miejsc sportu i rekreacji
  5. Dostęp do lekarza POZ i specjalistów
  6. Możliwość podpięcia Opolskich kart

 

Konkurs Smart City Awards, w którym doceniono aplikację Opole + służy popularyzacji osobowości i przedsięwzięć w znaczący sposób przyczyniających się do promocji rozwiązań, służących budowie inteligentnych miast w Polsce.

Aplikację Opole + można pobrać bezpłatnie na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

 

Najnowsze artykuły