Opolscy studenci rozpoczęli świętowanie

Coroczne „Piastonalia” rozpoczęte. Przez centrum Opola przemaszerowała „żakinada” symbolicznie rozpoczynając tegoroczne święto żaków. Prezydent Opola przekazał symbolicznie „klucze do miasta” i teraz wraz z seniorami to oni będą do soboty proponować ciąg różnego rodzaju zabaw, animacji i koncertów, w których może brać udział nie tylko studencka brać.

Donat Przybylski

Dziennikarz z ponad 30-letnim stażem, pracował w Radiu Opole, pełnił m.in. funkcję szefa działu sportowego i redaktora naczelnego radia. W Czasie na Opole zajmuje się głównie tematami kulturalnymi, społecznymi, sportowymi i historycznymi.

Najnowsze artykuły