Opolscy studenci rozpoczęli świętowanie
Coroczne „Piastonalia” rozpoczęte. Przez centrum Opola przemaszerowała „żakinada” symbolicznie rozpoczynając tegoroczne święto żaków. Prezydent Opola przekazał symbolicznie „klucze do miasta” i teraz wraz z seniorami to oni będą do soboty proponować ciąg różnego rodzaju zabaw, animacji i koncertów, w których może brać udział nie tylko studencka brać.








