Opolskie Orły rozdane [DUŻO ZDJĘĆ]

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego Prezydent Miasta Opola uhonorował tytułem „Opolskiego Orła” 90 uczniów opolskich szkół, w tym 26 ze szkół podstawowych, 64 ze szkół ponadpodstawowych, w tym łącznie 70 laureatów w dziedzinie osiągnięć z zakresu wiedzy, a także po 10 laureatów sukcesów artystycznych i sportowych (ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych). Pierwsze “Opolskie Orły” przyznano w 1997 roku.

Laureaci tytułu „Opolski Orzeł” w zakresie wiedzy – uczniowie ze szkół podstawowych

  • Zofia Dwojak (PSP nr 5)
  • Jakub Sekita (PSP nr 5)
  • Lena Gmoch (PSP nr 5)
  • Emilia Madera (PSP nr 20)
  • Franciszek Tkacz (PSP nr 20)
  • Jan Leśniewski (PSP nr 20)
  • Cyprian Ogrodnik (Zespół Szkolno-Przedszkolny “TAK)
  • Nika Tovkun (PSP nr 11)
  • Oliwia Stankowicz (PSP nr 30)
  • Aleksandra Makarewicz (PSP nr 14)
  • Judyta Ojeda-Rodriguez (PSP nr 26)
  • Jan Pawlik (PSP nr 20)
  • Tomasz Czerezdrecki (PSP nr 1)
  • Przemysław Wardak (PSP nr 11)
  • Anastazja Praciak (PSP nr 9)
  • Antoni Knosala (PSP nr 9)
  • Aleksander Nowak (PSP nr 30)
  • Monika Hoszowska (PSP nr 26)
  • Hanna Bartoń (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 PSP nr 16)
  • Filip Łysień (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 PSP nr 16)
  • Magdalena Żerkowska (PSP nr 5)

 

Laureaci tytułu „Opolski Orzeł” w zakresie wiedzy – uczniowie ze szkół ponadpodstawowych

  • Paulina Iwan (PLO nr II)
  • Dawid Szkudlarski (PLO nr II)
  • Jakub Śmierciak (PLO nr III)
  • Bartosz Drobisz (Zespół Szkół Ekonomicznych)
  • Szymon Kodura (PLO nr III)
  • Jakub Piaskowski (Zespół Szkół)
  • Emily Bartek (PLO nr VIII)
  • Maksymilian Król (PLO nr III)
  • Julia Stankala (PLO nr II)
  • Emilie Mrachatz (PLO nr II)
  • Oliwia Sobolwska (PLO nr II)
  • Mateusz Rosiński (PLO nr III
  • Wiktoria Zatajska (Zespół Szkół)
  • Alan Pientka (Zespół Szkół Ekonomicznych)
  • Klaudia Jonek (Zespół Szkół Ekonomicznych)
  • Natalia Roguła (Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących)
  • Wiktoria Wodarczyk (PLO nr III)
  • Dominika Taboł (PLO nr III)
  • Julia Adamów PLO nr II)
  • Julia Huras (Zespół Szkół Ekonomicznych)
  • Jagoda Klisowska (PLO nr III)
  • Julia Trawiski (PLO nr II)
  • Mateusz Armata (Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących)
  • Marzell Rogosch (PLO nr II)
  • Paulina Rippel (PLO nr II)
  • Katarzyna Ciemięga (PLO nr II)
  • Fabian Singer (Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących)
  • Anna Urbańska (PLO nr III)
  • Samuel Król (PLO nr II)
  • Julia Mutz (PLO nr III)
  • Samuel Mainka (Zespół Szkół Ekonomicznych)
  • Łukasz Kołodziej (Zespół Szkół Elektrycznych)
  • Maximilian Maciosek (Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących)
  • Jakub Koczy (Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących)
  • Fabian Ryba (Zespół Szkół Elektrycznych)
  • Stefan Wilde (Zespół Szkół Elektrycznych)
  • Olgierd Garbowicz (PLO nr III)
  • Marcin Otte (PLO nr II)
  • Paweł Grześkowicz (PLO nr II)
  • Michalina Ziaja (PLO nr I)
  • Tomasz Pek (PLO nr II)
  • Łukasz Druszcz (PLO nr III)
  • Mateusz Stolarczyk (PLO nr I)
  • Piotr Zaklika (PLO nr II)
  • Karolina Gaś (Zespół Szkół)
  • Jacek Reinert (PLO nr III)
  • Olivier Starosta (PLO nr III)
  • Oskar Wilhelm (Zespół Szkół Elektrycznych)
  • Rafał Tomeczek (Zespół Szkół Elektrycznych)

 

Laureaci tytułu „Opolski Orzeł” w zakresie osiągnięć artystycznych

  • Daria Skiba (Zespół Szkół Ekonomicznych)
  • Julia Kawecka (Zespół Szkół)
  • Bartosz Frydel (PLO nr I)
  • Szymon Bich (Zespół Szkół)
  • Wiktoria Klimas (PLO nr I)
  • Julia Partyka (PLO nr IX)
  • Emilia Nielska (PSP nr 5)
  • Maria Adamczyk (PSP nr 20)
  • Pola Świętoń (Zespół Szkół)
  • Jakub Piaskowski (Zespół Szkół)

 

Laureaci tytułu „Opolski Orzeł” w zakresie sportu

  • Maja Kleszno (PLO nr IX)
  • Alicja Lach (PLO nr VI)
  • Natalia Raczkowska (PLO nr II)
  • Malina Polewiak (PSP nr 29)
  • Michał Pieczonka (PSP nr 11)
  • Emilia Mandela (PLO nr 3)
  • Weronika Ferlin (PLO nr IX)
  • Jan Chłodnicki (PLO nr I)
  • Aleksandra Janikowska (PLO nr I)
  • Dominika Śniegórska (PSP nr 31)

Najnowsze artykuły