Ostatni dzwonek, aby włączyć się do licytacji

Zapraszamy do udziału w licytacjach zorganizowanych przez Miasto Opole we współpracy z opolskimi klubami sportowymi i miejskimi jednostkami. Dochód zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Większość licytacji kończy się jutro (24 stycznia) wieczorem, a do zdobycia jest kilka ciekawych i wartościowych rzeczy. Wystawiony został choćby voucher na rodzinny rejs Odrą w towarzystwie prezydenta miasta Arkadiusza Wiśniewskiego. Oferta obejmuje rejs statkiem dla maksimum sześciu osób (około 4 godzin), a data jest do uzgodnienia Aktualna cena to 1000 zł.

Poza tym „w ofercie” znajduje się ekskluzywne nocne zwiedzanie ZOO w Opolu. Voucher obejmuje kilkugodzinną wyprawę dla maksimum 10 osób wieczorową porą szlakiem mieszkańców opolskiego ZOO. W wyjątkowej scenerii zwycięzca licytacji wejdzie na wyspę lemurów, będzie obserwował nocne zwyczaje gibonów, goryli i drapieżników. Grupa weźmie też udział w specjalnym pokazie na wybiegu dla uchatek. Aktualna proponowana cena to 710 zł.

Trzeci voucher obejmuje dwugodzinną sesję nagraniową w Edukacyjnym Studiu Nagrań Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu z Jarosławem Wasikiem, jako trenerem wokalnym (cena do przebicia to 265 zł). Do wylicytowania jest też podwójne zaproszenie na wszystkie koncerty 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu (970 zł)

Do zlicytowania są także: „Dzień z Odrą Opole” (455 zł), koszulka Michała Milewskiego z Gwardii Opole z podpisami wszystkich zawodników zespołu (122,50) oraz piłka Gwardii Opole z autografami (255 zł).

Wśród perełek znajduje się piłka z podpisem reprezentanta Polski Jakuba Błaszczykowskiego (395 zł). Jest też kalendarz Odry Opole wydany z okazji 75-lecia klubu z podpisami wszystkich piłkarzy (355 zł). Wystawiono koszulkę klubu AZS Politechniki Opolskiej i plakat z autografami Pauliny Markiewicz, która zdobyła Akademickie Mistrzostwo Świata w kajakarstwie.

Wszystkie licytacje trwają na platformie Allegro, na koncie użytkownika WOSP-OPOLE.

Najnowsze artykuły