Piątki z kawą i sztuką w GSW

W lutym rozpoczyna się nowy cykl spotkań w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu skierowany dla dorosłych, a zwłaszcza seniorek i seniorów.

Cykliczne spotkania odbywać się będą w każdy piątek, w samo południe, począwszy od 7 lutego. W planach są oprowadzania, wykłady, pokazy filmowe, spacery oraz warsztaty przygotowane i prowadzone przez zespół galerii.

Na „dzień dobry” wykład „Jak Opole odzyskało malowidło Władysława Początka”, tydzień później spotkanie wokół wystawy Bory grupy Mots, 21 lutego pokaz filmowy, a na zakończenie, 28 lutego, spotkanie wokół premierowej wystawy Jarka Kajdany SAYA NO UCHI – CO TY WIESZ O JAPONII.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Dariusz Król

Znawca futbolu, pomysłodawca i były redaktor naczelny ogólnopolskiego tygodnika „Tylko piłka”. W przeszłości także dziennikarz tygodnika i dziennika Gazeta Opolska (m.in. kierownik działu sportowego). Obecnie redaktor magazynu „Opole i kropka” i Czasu na Opole, w których zajmuje się głównie tematami z życia miasta, historią i sportem.

Najnowsze artykuły