PKP Intercity szuka pracowników do „Wagonówki”

PKP Intercity Remtrak szuka 100 ludzi do pracy. Na terenie “Wagonówki” realizowane będą zadania z zakresu modernizacji taboru.

13 lutego o godzinie 9.00 odbędzie się spotkanie dla wszystkich zainteresowanych pracą. Ważną informacją jest fakt, że firma nie wymaga doświadczenia, a dla potencjalnych pracowników zapewni szkolenia. Spotkanie odbędzie się w Powiatowym Urzędzie Pracy przy ul. Majora „Hubala” 21.

Remtrak wynajął na terenie Opola części infrastruktury należącej m.in. do Spółki Trinites. Działanie to ma na celu zwiększenie potencjału naprawczego taboru kolejowego na potrzeby PKP Intercity i wynika z potrzeby przekazania do eksploatacji większej liczby sprawnego taboru.

W komunikacie PKP Intercity czytamy: – W związku trwającym audytem, mającym ocenić kondycję i możliwości spółki Wagon Opole, PKP Intercity Remtrak zdecydowało o wynajęciu stanowisk pracy na terenie zakładu oraz zatrudnieniu ponad 100 jego dotychczasowych pracowników. Takie działanie pozwala na sprawną realizację bieżących zamówień oraz dokończenie wykonania zaległych przeglądów poziomu trzeciego i czwartego wagonów należących do PKP Intercity.

Poszukiwani są pracownicy na takie stanowiska, jak:

– ślusarz,
– ślusarz-hydrualik
– ślusarz-spawacz
– ślusarz-oczyszczacz
– lakiernik
– elektromonter
– elektronik
– elektronik
– stolarz
– tokarz

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. istnieje od 2000 roku i specjalizuje się w wysokiej jakości naprawach pasażerskiego taboru kolejowego. Aktualnie firma działa w strukturze regionalnych Oddziałów Produkcyjnych, zlokalizowanych w Idzikowicach k. Opoczna, Warszawie i Piotrkowie Trybunalskim, wspieranych przez centrum administracyjno – finansowe w Toruniu.

Najnowsze artykuły