„Behawiorysta” już w Playerze!

Już od 4 stycznia można oglądać kolejny serial, którego tłem jest Opole. Tym razem chodzi o „Behawiorystę”, który dostępny będzie najpierw na platformie Player.pl, a następnie w głównych kanałach stacji TVN.

Przypomnijmy, iż wcześniej w naszym mieście kręcono sceny do innego hitu TVN-u „Szadź”. Obecnie omawiana produkcja powstała na motywach bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza czyli opolanina z urodzenia.

Jako pisarz marzyłem, że z mojej książki powstanie kiedyś film, w którym główną rolę dostanie moje kochane Opole – cieszył się pisarz, a odtwórca głównej roli Robert Więckiewicz, również zadowolony był z faktu, że serial kręcony jest u nas. – Nie sztuką robić film w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. Takie miasta jak wasze również zasługują, aby pokazać szerszej publiczności ich walory, a Opole ma się czym chwalić – zaznaczał.

Poza nim zobaczymy też Krystiana Pestę, Katarzynę Dąbrowską, Magdalenę Czerwińską, Annę Próchniak, Marię Sobocińską, Rafała Zawieruchę i Mirosława Haniszewskiego.

Tak czy inaczej niebawem po Nowym Roku użytkownicy Player.pl będą mogli obejrzeć pierwszy z ośmiu odcinków trzymającej w napięciu produkcji. W niej to Gerard Edling to stateczny wykładowca, ekspert w dziedzinie kinezyki – nauki zajmującej się badaniem mowy ciała oraz były prokurator z ogromnym doświadczeniem, ale też i persona non grata w opolskich organach ścigania. Horst Zeiger – wycofany, młody mężczyzna, outsider, maniak komputerowy i… totalnie nieprzewidywalny morderca.

Gdy jeden z nich zamierza popełnić zbrodnię, drugi, znany z tego, że potrafi rozszyfrować każdego przestępcę i rozwiązać każdą sprawę, próbuje temu zapobiec. Niestety skutkiem ich pojedynku jest makabryczne widowisko, transmitowane online do tysięcy widzów… Co dalej? Zapraszamy już za miesiąc.